Twierdza twierdzi, że po Twierdzy

… na szczęście nie na amen. Twierdza jako idea nie umarła i organizatorom bardzo daleko do tego aby ją uśmiercić. Mieszkańcy Częstochowy mogą liczyć na kolejne spotkania z grami planszowymi w swoim mieście. Ale czy tym razem Twierdza została choćby „zdobyta” ?

To dobre pytanie. Odwiedzających przez oba dni imprezy, według notatek organizatorów, przewinęło się przez aulę Wydziału Pedagogicznego Akademii Jana Długosza prawdopodobnie 216-u. To prawdopodobieństwo jest spowodowane faktem dość luźnej rejestracji gości i wypożyczeń gier. Dodatkowo zliczenie obejmuje łącznie wszystkich, którzy pozwolili się odnotować zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Nie sposób było w takim systemie rejestracji doliczyć się odwiedzin „unikatowych”. W games roomie znalazło się ponad 200 tytułów – tak, z powtórzeniami. Ale dajmy już spokój suchym statystykom. Niech przemówią obrazy…

* Zdjęcia zostały opatrzone stosownym słownym komentarzem. Czasem dłuższym, czasem krótszym. Blog ujawnia ów komentarz po kliknięciu w miniaturkę fotki i przy przewijaniu w trybie „pełnoekranowym”. Ujawnia go poniżej zdjęcia. Jako, że dopiero zapoznaję się z Enfold’em proszę o wyrozumiałość. Materiał przygotowałem z pewnym wyprzedzeniem i z tego co widzę, fotografie kadrowane w pionie… W każdym razie w przyszłości postaram się mieć to na uwadze.